Kompromitujący brud w Urzędzie Gminy Nowosolna

  • Views 2535
  • Rating 12345

Krzesła w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Nowosolna lepią się od brudu. Ten stan trwa od lat. Są pozalewane jakimiś płynami, może ustrojowymi, pełno na nich okruchów, włosów i nie wiadomo jakiego jeszcze brudu.

Sala konferencyjna jest miejscem obrad rady gminy. Krzesła, o których mowa, służą mieszkańcom uczestniczącym w sesjach i komisjach, a także gościom z zewnątrz. Brud na krzesłach jest nie tylko odrażający i zniechęcający do udziału w obradach samorządu. Świadczy o niskiej kulturze gospodarza tego urzędu, a może być także zagrożeniem dla zdrowia ? źródłem różnych pasożytów skórnych ( np nużeńca).

Drugim problemem jest zaduch, jaki panuje na sali podczas zgromadzeń. Niewykluczone, że źródłem tego zaduchu są m.in. te krzesła.

Dodajmy, że w takich warunkach odbywają się w tej sali śluby, uroczystości rocznicowe, spotkania z gośćmi odwiedzającymi gminę…

Sprawę pozostawiamy bez komentarza. Załączone zdjęcia są wystarczająco wymowne.

Od 40 do 60 proc. osób po 40. roku życia jest zaatakowanych przez nużeńce ? niewielkie pajęczaki z rzędu roztoczy. Mogą one wywołać u ludzi chorobę skóry zwaną demodekozą…więcej informacji  artykule PAP

 

 


4 thoughts on “Kompromitujący brud w Urzędzie Gminy Nowosolna”

  1. Krzesła przy stole zajmują głównie Radni. Czy Gospodarz Gminy powinien sprawdzać rączki, paznokietki, spodenki i inne takie przed zajęciem miejsc? A może prysznic przed wejściem do sali obrad? No bo prać krzesła … za nasze pieniądze …., hmmm, /a może zlikwidować ciasteczka, napoje…nie wiem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *